Tecrübeli Mühendis ve Usta Kadromuz ve Tespit Cihazlarımız Yardımı ile Tesisat Problemlerinizi Çözüyoruz.

Eskimiş içi pas dolmuş tesisat borularından akan su ile banyo yapmak istemezseniz.

Alt kat komşunuz ile ilişkileriniz bozulsun istemezseniz.

Lavaboda suyun renginin sarıdan normale dönmesini beklemek istemezseniz.

Seyahate gittiğinizde ‘Acaba suyumuz patlar mı?’ diye düşünmek istemezseniz.

Hemen bize ulaşın… İçiniz Rahat Etsin

Sorun Olmasını Beklemeden Önleminizi Alın

-Ortalama bir dairede ek cihazlar veya ebeveyn banyosu yoksa tüm tesisatınızın yenilenmesi ve kırılan yer döşemelerinin tamiri dahil olmak üzere yaklaşık 2.500 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir.

-Kısmi olarak değişim yapıyoruz fakat çok önermiyoruz. Çünkü sadece patlayan kısmın tamiri için açılan demir borular oksijen ile temas olduğunda korozyon hızı artar ve bağlantı yaptığımız yerlerden kısa süre sonra yeniden kaçak olabilir. 500 TL ile 1.500 TL gibi uygun fiyatlarla kısmi olarak tesisatınızı PPRC plastik borular ile değiştiriyoruz.

-Kombinizin ısıtmadığını düşünerek yanılıyor olabilirsiniz. Bir çok tecrübemizde sadece kalorifer tesisat borularının kurum dolması veya ısı kayıplarının eski radyatörler olduğu için üşüyorsunuz.

-Kalorifer tesisatınızın temizliğini 250 TL ile 750 TL arasında fiyatlarla temizliyoruz.

-Peki borularınız veya radyatörleriniz eski ise ne yapıyoruz?

-Onlarıda 3.000 TL ile 5.000 TL arasında fiyatlarla değiştiriyoruz.

 

-Artık doğalgaz tesisatlarınız tüm türkiyede yetkili kuruluşlar tarafından yetkin ustalar ile değiştirilmektedir. Biz ise doğalgaz tesisatınızı işcilik ve malzeme dahil olmak üzere 1.500 TL den başlayan fiyatlar ile değiştiriyoruz.

-Evinizde toplam anahtar-priz grubu 3+1 dairelerde ortalama 25-35 adet aralığındadır.

-Biz genellikle kapı girişinizde bulunan sigorta kutusundan itibaren yeni sigortalar ve yeni pano ile değiştirmeye başlıyoruz. Tüm anahtar ve prizlerinize yeni TSE li kablolar ile hat çekiyoruz.

-Daha sonra tüm bağlantılarınızı test edip işimizi teslim ediyoruz. Ve tüm bunlar içinde 3.000 TL den başlayan fiyatlar ile yapıyoruz. Ekstra priz ve anahtar isteyebilirsiniz 🙂