Yatırım Bölgesi : ANKARA ili Çankaya ve Gölbaşı ilçeleri
En az yatırım tutarı:70.000,00 TL
En fazla yatırım tutarı:350.000,00 TL
En az yatırım süresi:12 AY
En fazla yatırım süresi:17 AY
Kar Payı (En az):%23
Kar Payı (En fazla):%37
Toplam Yatırım Tutarı1.150.000,00 TL
Yatırım Bölgesi :ANKARA ili Çankaya ve Gölbaşı ilçeleri
En az yatırım tutarı:70.000,00 TL
En fazla yatırım tutarı:300.000,00 TL
En az yatırım süresi:8 AY
En fazla yatırım süresi:10 AY
Kar Payı (En az):%15
Kar Payı (En fazla):%21
Toplam Yatırım Tutarı:1.250.000,00 TL

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

  • Bu evrak potansiyel yatırımcıya ulaştıktan sonra talep topluyoruz.
  • Talepler kayıt altına alındıktan sonra proje yatırım miktarına ulaşmasını bekliyoruz.
  • Yatırım tutarı tamamlandıktan sonra daha önceden belirlemiş olduğumuz yerlere teklifler sunuyoruz.
  • Pazarlık aşaması tamamlandıktan sonra yatırımcılarımız ile sözleşmelerimizi imzalayıp yatırım tutarlarını elden teslim alıyoruz.
  • Projeye göre imalat planlamasını yapıyoruz.
  • Teslim alınan tutarlar ile hemen taşınmazı satın alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve yatırımcılarımıza bilgi veriyoruz.
  • Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra ivedi şekilde imalatlar için yapılan planlamaya uygun şekilde işlemlere başlıyoruz.
  • Taahhüt ettiğimiz süre içerisinde tüm resmi işlemlerini tamamladığımız taşınmazı satışa çıkarıyoruz.
  • Satışı tamamlıyoruz ve tüm resmi işlemlerini bitiriyoruz.
  •  Seçmiş olduğunuz pakete göre kar payınızı 10 iş günü içinde sözleşmemizde belirttiğiniz hesaplarınıza yatırıyoruz.

Ticaretimiz Hayırlı Olsun

MERAK EDİLEN SORULAR ve CEVAPLARI

Karşılaşılacak her türlü riske karşılık gerekli tüm çalışmaları yaptık. Yapılan çalışmalar sonucunda en büyük risk satışa hazır olan taşınmazın tahmin edilen tarihten geç satılması. Verilen taahhüt süresinin aşılmasına 15 gün kala ortaklarımız ile görüşmeler sağlıyoruz ve en kötüye hazırlıklı olduğumuz planları sunuyoruz.

Her ticarette olduğu gibi bizim ortaklığımızda da riskler mevcuttur. Ama yatırım süreci ve satış süreci hesaplamaları geçmiş günlerin ortalaması temel alınarak sıkı bir çalışma sonucu hesaplanmıştır. Yanılma ihtimali, ancak ülke çapında büyük değişikler olursa gerçekleşir.

            En kötü senaryoda bile firmamızın yapmış olduğu çalışmalar 2 ile 4 ay kadar taahhüt süresinin uzaması yönündedir. Belirtilen bu sürede ise yatırımınız değerlenmeye devam edecektir. Değerlenme süreci ve miktarı sözleşmemizde tüm detayları ile belirtilecektir.

Yatırımlarınızın güvencesi firmamız ile yapacağınız kar payı sözleşmesi olacaktır.

Karar verme yetkisi tamamen Akgünler Mühendislik üzerinde olacaktır.

Sizin gibi bir çok insan oluşturmuş olduğumuz gruplara dahil oluyor. Ve yatırım miktarı tamamlanıp hemen o parayla yatırım yapılıyor. Yani verdiğiniz paraya arsa, villa ya da inşaat malzemesi alınmış oluyor. Çıkmak istemeniz diğer yatırımcılara hak mahrumiyeti doğuracağından söz konusu değildir. Ancak yine de mağduriyet yaratmamak için yerinize yeni bir yatırımcı talip olursa haklarınızı ona devrederek sistemden çıkabilirsiniz.

Villanın satılması ve müşterilere tanıtımının yapılması için tüm imkânlar kullanıldıktan sonra satılmayabilir. Burada ortaklık sözleşmemiz devreye girecektir. Ana paranız yatırımda kullanıldığı için ana para ödemesi yapılamaz. Fakat ortaklarımızın mağduriyet yaşamaması adına firmamızın imkanları dahilinde acil ihtiyaç sıralamasına göre nakit ödemeler ortağımıza yapılır. Bunun ile ilgili detaylar sözleşmemizde karşılıklı olarak detaylandırılacaktır.

Kar payınız ile ilgili hiçbir değişiklik olmaz. Taahhüt ettiğimiz süre içerisinde kar payınız anlaşılan tutarlarda anlaşılan tarihte hesabınıza yatar.

Yapılamaz. Ortaklık ve kar payı sözleşmelerimiz belirli sayıda gruplara bölündüğü için sınır sayı geçilemez. Ancak bununla ilgili daha küçük yatırımcıya hitaben çalışmalarımız devam etmektedir.

Edilemez. Tüm hesaplamalar sizin yapmış olduğunuz tutarlara göre yapılmıştır. Bu yüzden tam bütçe belli olduğu için ek ücret talebi söz konusu değildir.

Bu seçim tamamen ortağımıza aittir. İki yatırımda karlı ve mantıklıdır. Sadece kendinize en yakın ve mantıklı gelen paketi seçmeniz gerekmektedir.

Ödemeler taksitle veya kredi kartı ile ya da çek senet gibi evraklarla yapılamaz.

Ödemeler 10 iş günü içerisinde sözleşmemizde belirttiğiniz İBAN numarasına gönderilecektir.

Evet. Ankara’nın villa bakımından en itibar sahibi yerleri Çankaya ve Gölbaşı ilçelerinde belirlenmiştir. Bu sebeple şuan sadece bu bölgelerde yatırım yapıyoruz.

Boş bir villa imarlı arazi satın alıp, üzerine emsal oranına uygun şekilde projelendirip anahtar teslim bir yapı yapmak.

Arazinin bulunmasından başlayan süreç ile birlikte yapılacak yapının tüm detayları projelendirilip tamamlandıktan sonra imalata geçiyoruz. Temel atıldıktan sonra üzerine projemizdeki tüm detayları işliyoruz. Tesisatlarından sulama sistemlerine, vitrifiyelerinden armatürlerine kadar her detay montaj yapılıyor. Yapının daha öncesinden alınan onayı dahil olmak üzere iskanı da alınıp satıştan sonraki gün girip oturulacak şekilde teslim ediyoruz.

Na-tamam kelime anlamı olarak tamamlanmamış anlamına gelmektedir. Piyasada genellikle 2 tür na-tamam villa vardır. Birisi normal na-tamam diğeri ise ileri na-tamam olarak isimlendirilir. Normal na-tamam inşaatı başlamış ve kaba inşası bittikten sonra çatısı kapalı ve pencereleri takılı yapıya denir. İleri na-tamam ise adından da anlaşılacağı gibi normalden daha ileri seviyede bırakılmıştır. Bu villalarda genellikle duvarların sıvası yapılır bazılarında tesisatlar bile çekilmiş vaziyette olabilir.

En az 3 ortak olmak kaydı ile kendi grubunuzu oluşturabilir ve farklı kar oranları ile yeni bir paket yapılabilir.

Bireysel olarak tüm yatırımı sahiplenmeniz demek genele hitap eden bir proje olmaktan çıkar ve sadece sizin seçimlerinize göre yapı tamamlanır. Bu sebeplerden dolayı bu paketleri tek başınıza alamazsınız. Ancak sizin için özel ve çok daha farklı paketlerimiz vardır. Bunun çalışması ayrı olarak birebir yapılacaktır.

Projemiz başladığı andan itibaren internet sitemizde veya instagram adresimizde gerekli paylaşımlar yapılacaktır. Bunlar dışında ise ofisimize gelerek diğer detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yıllardır sektörde olmamızın avantajlarını kullanmayı planlıyoruz. Ayrıca alanında uzman gayrimenkul danışmanları ile çalışıyoruz. Proje başlar başlamaz tüm tanıtımlarını yapıp projemize dikkatleri çekmeyi hedefliyoruz.